KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13015329
nr 1301 5329
1800-tal, Signerad J Thurs. Olja på duk, 20x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:52:55
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)